image_pdfimage_print

Planowana jest organizacja Pikniku Rodzinnego oraz współorganizacja 8 imprez plenerowych na terenie gmin członkowskich. Podczas trwania ww. imprez utworzone będą stoiska promocyjne LGD z materiałami i doradztwem oraz będą prowadzone animacje.
Zaplanowano również organizację 9 spotkań informacyjnych połączonych z warsztatami rękodzieła na terenie 9 gmin członkowskich (listopad – grudzień 2019 r.)

Piknik w stylu amerykańskim “Krówka Matylda poznaje Amerykę!”
Grajewo, 4.05.2019 r.

W dniu 4 maja 2019 roku na placu przy Muzeum Mleka w Grajewie odbyła się impreza plenerowa “KRÓWKA MATYLDA POZNAJE AMERYKĘ”. Atrakcją dla najmłodszych były między innymi: dmuchańce, malowanie twarzy, wata cukrowa, maskotki chodzące oraz konkursy przeprowadzone przez animatorkę Whoopi Goldberg. Podczas pikniku odbyły się także występy grup tanecznych zrzeszonych z GCK. Prowadzone były także różnorodne tematyczne zabawy. Mimo wietrznej pogody atrakcji nie brakowało, wszystkim dopisywał dobry humor.
Piknik w stylu amerykańskim “Krówka Matylda poznaje Amerykę!” uważamy za udany!

OBCHODY 1 – GO DNIA WIOSNY .
Ciemnoszyje, 21.03.2019 r
.

21 marca na boisku w miejscowości Ciemnszyje wspólnie z dzieciakami ze Szkoły Podstawowej w Białaszewie oraz przedstawicielami Stowarzyszenia rozwoju wsi Ciemnoszyje pożegnaliśmy zimę i przywitaliśmy wiosnę na wesoło i kolorowo.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z  “Obchodów 1 -go dnia wiosny”.