image_pdfimage_print

Lista członków Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury, którą tworzą członkowie reprezentujący następujące sektory: publiczny, społeczny, gospodarczy oraz mieszkańcy.


Sektor publiczny:
1.Gmina Grajewo
2.Gmina Rajgród
3.Gmina Wąsosz
4.Gmina Radziłów
5.Gmina Szczuczyn
6.Gmina Bargłów Kościelny
7.Gmina Jedwabne
8.Gmina Przytuły
9.Miasto Grajewo
10.Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
11.Gminna Biblioteka Publiczna w Przytułach



Sektor społeczny:
1.Stowarzyszenie Edukacyjne “Bełda”
2.Ochotnicza Straż Pożarna w Jedwabnem
3.Ochotnicza Straż Pożarna w Bargłowie Kościelnym
4.Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”
5.Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie
6.Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu
7.Ochotnicza Straż Pożarna w Białaszewie
8.Ochotnicza Straż Pożarna w Rajgrodzie
9.Yacht Club „Arcus” w Łomży
10.Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Wspomagania Wsi „Mediator”
11.Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej
12.Młodzieżowy Klub Sportowy Bargłów
13.Stowarzyszenie Współpraca dla Grajewa



Sektor gospodarczy:

1.Szumski Dariusz
2.Gryczkowska Anna
3.Gryczkowski Krzysztof Marcin
4.Kaczyńska Iwona
5.Dąbrowski Marek
6.Danielewski Krzysztof
7.Milewska Marzena
8.Spółdzielnia Inwalidów „SPINS”
9.Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
10.Bajkowski Andrzej
11.Turżonek Mateusz
12.Yasam Sp. z o.z.
13.Niecikowska Emilia
14.Dachy Jeziorko Sp.zo.o.



Sektor mieszkańcy:
1.Karwowska Zofia
2.Lipowska Edyta
3.Wiszowaty Artur Rafał
4.Jankowska Krystyna
5.Modzelewska Danuta
6.Szeszko Jacek
7.Żbikowski Grzegorz
8.Fliszewska Maria
9.Modzelewska Martyna
10.Klimaszewski Arkadiusz
11.Żebrowska Renata
12.Szklarzewska Halina
13.Marchiel Małgorzata
14.Kulik Izabela
15.Modzelewski Piotr
16.Marcinkiewicz Janusz Marian
17.Zańko Grzegorz Zbigniew
18.Grunwald Ewa
19.Trzciński Radosław
20.Odolecka Danuta
21.Kotarska Beata
22.Maciorowska Justyna
23.Maciorowski Łukasz Mariusz
24.Żbikowski Radosław
25.Gliniecka Anna
26.Zarzecki Michał
27.Szyc Katarzyna
28.Ekstowicz Maria
29.Konopka Krzysztof
30.Ajdyn Ewelina
31.Romaniuk Anna
32.Grunwald Krzysztof
33.Rogowski Marcin
34.Przestrzelska Regina
35.Mioduszewski Tomasz

Zaktualizowano wg. stanu na dzień 28.06.2022 r.
Zamieszczono dnia 28.06.2022 r.