image_pdfimage_print

Lokalną Grupę Działania Biebrzański Dar Natury tworzy 110 członków reprezentujących następujące sektory: publiczny, społeczny, gospodarczy oraz mieszkańcy.

Sektor publiczny:

  1. Gmina Grajewo
  2. Gmina Rajgród
  3. Gmina Wąsosz
  4. Gmina Radziłów
  5. Gmina Szczuczyn
  6. Gmina Bargłów Kościelny
  7. Gmina Jedwabne
  8. Gmina Przytuły
  9. Miasto Grajewo
  10.  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
  11. Gminna Biblioteka Publiczna w Przytułach

Sektor społeczny:

1. Stowarzyszenie Edukacyjne „Bełda”
2. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Modzele
3. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kurejewka i Chajnówek „Wiejski Zakątek”
4. Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno – Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
5. Ochotnicza Straż Pożarna w Jedwabnem
6. Ochotnicza Straż Pożarna w Bargłowie Kościelnym
7. Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”
8. Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie
9. Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu
10. Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Krzyża w Przytułach
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Białaszewie
12. Ochotnicza Straż Pożarna w Rajgrodzie
13. Parafia Rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie
14. Yacht Club „Arcus” w Łomży
15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Wspomagania Wsi „Mediator”
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej
17. Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Trójcy Burzyn
18. Młodzieżowy Klub Sportowy Bargłów

Sektor gospodarczy:

  1. Mioduszewski Tomasz
  2. Szumski Dariusz
  3. Dojlida Joanna
  4. Jankowski Piotr
  5. Gryczkowska Anna
  6. Gryczkowski Krzysztof Marcin
  7. Goliczewski Krzysztof
  8. Kaczyńska Iwona
  9. Chajewska Elżbieta
  10. Czyżewski Leszek
  11. Dąbrowski Marek
  12. Folga Sylwester
  13. Kwieciński Maciej
  14. Mieczkowski Robert
  15. Rogowski Dariusz Janusz
  16. Skrodzka Barbara
  17. Skrodzki Tomasz Kazimierz
  18. Skrodzki Wojciech Stanisław
  19. Szmitko Mariusz
  20. Poweroil Spółka Akcyjna
  21. Danielewski Krzysztof
  22. Milewska Marzena
  23. Spółdzielnia Inwalidów „SPINS”
  24. ELG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  25. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Sektor mieszkańcy: 

  1. Karwowska Zofia
  2. Duchnowska Edyta
  3. Lipowska Edyta
  4. Wiszowaty Artur Rafał
  5. Jankowska Krystyna
  6. Trzonkowski Józef
  7. Karwowski Andrzej
  8. Zawistowska Iwona Hanna
  9. Szeszko Jacek
  10. Mielczarek Jadwiga
  11. Zawadzka Marianna Regina
  12. Żbikowski Grzegorz
  13. Fliszewska Maria
  14. Borkowska Genowefa
  15. Modzelewska Martyna
  16. Krukowski Tadeusz
  17. Klimaszewski Arkadiusz
  18. Żebrowska Renata
  19. Szymanowska Weronika Leokadia
  20. Szklarzewska Halina
  21. Marchiel Małgorzata
  22. Kulik Izabela
  23. Szarnecka Ewa Bożena
  24. Modzelewski Piotr
  25. Marcinkiewicz Janusz Marian
  26. Zańko Grzegorz Zbigniew
  27. Karwowska Małgorzata
  28. Grunwald Ewa
  29. Trzciński Radosław
  30. Zalewska Magdalena
  31. Zalewski Radosław
  32. Karwowski Filip
  33. Odolecka Danuta
  34. Kotarska Beata
  35. Zawadzki Jan
  36. Maciorowska Justyna
  37. Maciorowski Łukasz Mariusz
  38. Żbikowski Radosław
  39. Gliniecka Anna
  40. Ziemkiewicz Robert
  41. Zarzecki Michał
  42. Kotarski Adam
  43. Męczkowski Andrzej
  44. Szyc Katarzyna
  45. Szydłowski Adam
  46. Wawiórko Radosław
  47. Wiśniewski Kamil
  48. Poniatowski Tomasz Arkadiusz
  49. Ekstowicz Maria
  50. Konopka Krzysztof
  51. Konopko Grażyna
  52. Szleter Alina
  53. Ajdyn Ewelina
  54. Romaniuk Anna
  55. Grunwald Krzysztof
  56. Jankowska Krystyna

 

Stan na dzień 01.01.2016 r