image_pdfimage_print

Lista członków Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury, którą tworzą członkowie reprezentujący następujące sektory: publiczny, społeczny, gospodarczy oraz mieszkańcy.

Sektor publiczny:

  1. Gmina Grajewo
  2. Gmina Rajgród
  3. Gmina Wąsosz
  4. Gmina Radziłów
  5. Gmina Szczuczyn
  6. Gmina Bargłów Kościelny
  7. Gmina Jedwabne
  8. Gmina Przytuły
  9. Miasto Grajewo
  10.  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
  11. Gminna Biblioteka Publiczna w Przytułach

Sektor społeczny:

1. Stowarzyszenie Edukacyjne „Bełda”
2. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Modzele
3. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kurejewka i Chajnówek „Wiejski Zakątek”
4. Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno – Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
5. Ochotnicza Straż Pożarna w Jedwabnem
6. Ochotnicza Straż Pożarna w Bargłowie Kościelnym
7. Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”
8. Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie
9. Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu
10. Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Krzyża w Przytułach
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Białaszewie
12. Ochotnicza Straż Pożarna w Rajgrodzie
13. Parafia Rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie
14. Yacht Club „Arcus” w Łomży
15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Wspomagania Wsi „Mediator”
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej
17. Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Trójcy Burzyn
18. Młodzieżowy Klub Sportowy Bargłów

Sektor gospodarczy:

  1. Mioduszewski Tomasz
  2. Szumski Dariusz
  3. Dojlida Joanna
  4. Gryczkowska Anna
  5. Gryczkowski Krzysztof Marcin
  6. Goliczewski Krzysztof
  7. Kaczyńska Iwona
  8. Chajewska Elżbieta
  9. Czyżewski Leszek
  10. Dąbrowski Marek
  11. Folga Sylwester
  12. Kwieciński Maciej
  13. Mieczkowski Robert
  14. Rogowski Dariusz Janusz
  15. Skrodzka Barbara
  16. Skrodzki Tomasz Kazimierz
  17. Skrodzki Wojciech Stanisław
  18. Szmitko Mariusz
  19. Poweroil Spółka Akcyjna
  20. Danielewski Krzysztof
  21. Milewska Marzena
  22. Spółdzielnia Inwalidów „SPINS”
  23. ELG Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
  24. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.

Sektor mieszkańcy: 

  1. Karwowska Zofia
  2. Duchnowska Edyta
  3. Lipowska Edyta
  4. Wiszowaty Artur Rafał
  5. Jankowska Krystyna
  6. Trzonkowski Józef
  7. Karwowski Andrzej
  8. Zawistowska Iwona Hanna
  9. Szeszko Jacek
  10. Mielczarek Jadwiga
  11. Zawadzka Marianna Regina
  12. Żbikowski Grzegorz
  13. Fliszewska Maria
  14. Borkowska Genowefa
  15. Modzelewska Martyna
  16. Krukowski Tadeusz
  17. Klimaszewski Arkadiusz
  18. Żebrowska Renata
  19. Szymanowska Weronika Leokadia
  20. Szklarzewska Halina
  21. Marchiel Małgorzata
  22. Kulik Izabela
  23. Szarnecka Ewa Bożena
  24. Modzelewski Piotr
  25. Marcinkiewicz Janusz Marian
  26. Zańko Grzegorz Zbigniew
  27. Karwowska Małgorzata
  28. Grunwald Ewa
  29. Trzciński Radosław
  30. Karwowski Filip
  31. Odolecka Danuta
  32. Kotarska Beata
  33. Zawadzki Jan
  34. Maciorowska Justyna
  35. Maciorowski Łukasz Mariusz
  36. Żbikowski Radosław
  37. Gliniecka Anna
  38. Ziemkiewicz Robert
  39. Zarzecki Michał
  40. Kotarski Adam
  41. Męczkowski Andrzej
  42. Szyc Katarzyna
  43. Szydłowski Adam
  44. Wawiórko Radosław
  45. Wiśniewski Kamil
  46. Poniatowski Tomasz Arkadiusz
  47. Ekstowicz Maria
  48. Konopka Krzysztof
  49. Konopko Grażyna
  50. Szleter Alina
  51. Ajdyn Ewelina
  52. Romaniuk Anna
  53. Grunwald Krzysztof
  54. Jankowska Krystyna

 

Stan na dzień 19.09.2016 r