image_pdfimage_print

Lista członków Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury, którą tworzą członkowie reprezentujący następujące sektory: publiczny, społeczny, gospodarczy oraz mieszkańcy.

Sektor publiczny:

  1. Gmina Grajewo
  2. Gmina Rajgród
  3. Gmina Wąsosz
  4. Gmina Radziłów
  5. Gmina Szczuczyn
  6. Gmina Bargłów Kościelny
  7. Gmina Jedwabne
  8. Gmina Przytuły
  9. Miasto Grajewo
  10.  Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnem
  11. Gminna Biblioteka Publiczna w Przytułach

Sektor społeczny:

1. Stowarzyszenie Edukacyjne „Bełda”
2. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Modzele
3. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kurejewka i Chajnówek „Wiejski Zakątek”
4. Związek Strzelecki „Strzelec” Organizacja Społeczno – Wychowawcza Jednostka Strzelecka 1011 Grajewo
5. Ochotnicza Straż Pożarna w Jedwabnem
6. Ochotnicza Straż Pożarna w Bargłowie Kościelnym
7. Stowarzyszenie „Nasz Szczuczyn”
8. Ochotnicza Straż Pożarna w Szczuczynie
9. Ochotnicza Straż Pożarna w Wąsoszu
10. Parafia Rzymskokatolicka pw. Świętego Krzyża w Przytułach
11. Ochotnicza Straż Pożarna w Białaszewie
12. Ochotnicza Straż Pożarna w Rajgrodzie
13. Parafia Rzymskokatolicka pw. Imienia Najświętszej Maryi Panny w Szczuczynie
14. Yacht Club „Arcus” w Łomży
15. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Wspomagania Wsi „Mediator”
16. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Radziłowskiej
17. Parafia Rzymsko-Katolicka Św. Trójcy Burzyn
18. Młodzieżowy Klub Sportowy Bargłów

Sektor gospodarczy:

  1. Mioduszewski Tomasz
  2. Szumski Dariusz
  3. Gryczkowska Anna
  4. Gryczkowski Krzysztof Marcin
  5. Goliczewski Krzysztof
  6. Kaczyńska Iwona
  7. Czyżewski Leszek
  8. Dąbrowski Marek
  9. Kwieciński Maciej
  10. Poweroil Spółka Akcyjna
  11. Danielewski Krzysztof
  12. Milewska Marzena
  13. Spółdzielnia Inwalidów „SPINS”
  14. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o.
  15. Bajkowski Andrzej

Sektor mieszkańcy: 

  1. Karwowska Zofia
  2. Duchnowska Edyta
  3. Lipowska Edyta
  4. Wiszowaty Artur Rafał
  5. Jankowska Krystyna
  6. Modzelewska Danuta
  7. Zawistowska Iwona Hanna
  8. Szeszko Jacek
  9. Mielczarek Jadwiga
  10. Żbikowski Grzegorz
  11. Fliszewska Maria
  12. Borkowska Genowefa
  13. Modzelewska Martyna
  14. Krukowski Tadeusz
  15. Klimaszewski Arkadiusz
  16. Żebrowska Renata
  17. Szymanowska Weronika Leokadia
  18. Szklarzewska Halina
  19. Marchiel Małgorzata
  20. Kulik Izabela
  21. Szarnecka Ewa Bożena
  22. Modzelewski Piotr
  23. Marcinkiewicz Janusz Marian
  24. Zańko Grzegorz Zbigniew
  25. Karwowska Małgorzata
  26. Grunwald Ewa
  27. Trzciński Radosław
  28. Odolecka Danuta
  29. Kotarska Beata
  30. Maciorowska Justyna
  31. Maciorowski Łukasz Mariusz
  32. Żbikowski Radosław
  33. Gliniecka Anna
  34. Ziemkiewicz Robert
  35. Zarzecki Michał
  36. Męczkowski Andrzej
  37. Szyc Katarzyna
  38. Wawiórko Radosław
  39. Wiśniewski Kamil
  40. Poniatowski Tomasz Arkadiusz
  41. Ekstowicz Maria
  42. Konopka Krzysztof
  43. Szleter Alina
  44. Ajdyn Ewelina
  45. Romaniuk Anna
  46. Grunwald Krzysztof

 

Zaktualizowano wg. stanu na dzień 29.06.2017 r.

Zamieszczono dnia 11.07.2017 r.