Ewaluacja końcowa Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2014 -2020

Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury zaprasza mieszkańców, przedsiębiorców, członków stowarzyszenia oraz beneficjentów na spotkanie w ramach ewaluacji końcowej wdrażanej obecnie Lokalnej Strategii Rozwoju. Spotkanie odbędzie się w dniu 06.06.2022 r. w w Świetlicy Wiejskiej w Wojewodzinie (Wojewodzin 2, 19-200 Grajewo) – początek spotkania godz. 13:00. Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2 godziny. Prowadzącym spotkanie będzie Pan Mariusz Wachowicz reprezentujący firmę Omikron – wykonawcę badania ewaluacyjnego. Dzięki właściwie przeprowadzonej ewaluacji będziemy mieli możliwość lepszego przygotowania się do opracowania nowej Strategii naszej LGD na kolejny okres programowania.