Fotorelacja z Pikniku Rodzinnego w Bargłowie Kościelnym

wpis w: 2022, Aktualności
Mieszkańcy Bargłowa Kościelnego i okolic bawili się na Pikniku Rodzinnym. Impreza plenerowa odbyła się 14 sierpnia na boisku Szkolnym przy Szkole Podstawowej w Bargłowie Kościelnym.
Uczestnicy Pikniku mogli spróbować smacznych potraw przygotowanych przez członkinie Kół Gospodyń Wiejskich, obejrzeć sprzęt i wyposażenie służb mundurowych: wojskowych, strażackich oraz policyjnych. W trakcie Pikniku lokalni przedsiębiorcy oraz artyści sprzedawali swoje produkty. Atrakcje w postaci gier i zabaw sportowo – tanecznych zapewnili animatorzy. Największym zainteresowaniem cieszyły się zjeżdżalnie dmuchane oraz kąciki malowania twarzy i tatuaży.
Dzieci miały moc atrakcji!
Najmłodsi uczestnicy Pikniku Rodzinnego otrzymali watę cukrową oraz popcorn.
Impreza plenerowa współfinansowana była w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury od 01.01.2021 r. do 30.06.2023 r.” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.