Fotorelacja ze II edycjii szkolenia pt.: Komunikacja i współpraca w zespole na przykładzie stowarzyszenia wiejskiego

“Komunikacja i współpraca w zespole na przykładzie stowarzyszenia wiejskiego” to temat II edycji szkolenia, które odbyło się 4 listopada w siedzibie naszego biura LGD. Szkolenie adresowane było do osób, które na co dzień działają w środowisku wiejskim w ramach stowarzyszeń oraz dla osób niezrzeszonych, chcących podnieść swoje kompetencje w zakresie: komunikacji interpersonalnej, budowania relacji z ludźmi a także pracy z emocjami w stresie. Celem szkolenia, które poprowadziła trenerka Pani Małgorzata Iwanowicz było pogłębienie wiedzy o sposobach komunikowania się w środowisku lokalnym. Na ww. spotkanie przybyły działaczki ze Stowarzyszenia Rozwoju wsi: Modzele, Białogrądy, Woźnejwsi, Kurejewka i Chojnóweka, a także miłośniczki ww. stowarzyszeń, które mieszkają na terenie LGD Biebrzański Dar Natury.