Fotorelacja ze szkolenia ,,Komunikacja interpersonalna w praktyce działania stowarzyszenia wiejskiego”

Szkolenie odbyło się pod hasłem ,,Komunikacja interpersonalna w praktyce działania stowarzyszenia wiejskiego”. Mottem szkolenia było ,,Jeśli chcesz wyzwolić w sobie energię do efektywnego działania, naucz się sprawnie komunikować z ludźmi”.

Uczestnicy podczas treningu poznali istotę komunikacji w aspekcie budowania wspólnoty lokalnej, zapoznali się z podstawami komunikacji bezpośredniej w stowarzyszeniu wiejskim, nauczyli się asertywności w komunikacji interpersonalnej.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, uczestnicy wyrazili swoje zadowolenie z wzięcia udziału w takim treningu oraz wyrazili chęć wzięcia udziału w kolejnych edycjach o podobnej tematyce.