Konferencja podsumowująca działalność LGD w PROW 2007-2013

25 czerwca 2015 r. w Zajeździe „Stara Kuźnia” w Rudzie, odbyła się konferencja podsumowująca działalność Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury w Programie Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.
Konferencję otworzył Prezes Stowarzyszenia Stanisław Szleter, który przywitał włodarzy gmin członkowskich LGD Biebrzański Dar Natury tj.: Artura Kuczyńskiego, Ireneusza Glinieckiego, Michała Chajewskiego, Andrzeja Kwiecińskiego, Kazimierza Ramotowskiego, Krzysztofa Milewskiego, Czesława Ołdakowskiego, przedstawicielki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego Małgorzatę Zelerowicz i Dianę Seweryńską, Starostwo Powiatowe w Grajewie: Jarosława Augustowskiego i Alicję Rutkowską a także członków LGD Biebrzański Dar Natury i pozostałych przybyłych gości.
Pan Prezes omówił pokrótce najciekawsze operacje i projekty zrealizowane w minionej perspektywie skupiając się szczególnie na tych złożonych za pośrednictwem Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury. Natomiast Pani Diana Seweryńska z Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zaprezentowała wykorzystania środków jakimi LGD dysponowało do wdrażania PROW 2007-2013 na obszarze LGD. Punktem kończącym Konferencji była prezentacja Eweliny Ajdyn, która przedstawiła możliwość uzyskania wsparcia w nowej perspektywy finansowej na lata 2014-2020