Piknik integracyjny sportowo-rekreacyjny “Tacy Sami “

W piątek 19 sierpnia br. w Ośrodku Wczasowym "Łabędź" w Rajgrodzie odbył się Piknik integracyjny sportowo-rekreacyjny "Tacy Sami".

W programie imprezy było wiele atrakcji skierowanych do dzieci i młodzieży z gminy Rajgród min.: gry i zabawy z chustą i tunelem tęczowym, puzzle, domino, warcaby plenerowe, pokaz baniek mydlanych, sumo piłki, tembuilding, letnie narty oraz miękka góra. Piknik skierowany był również do turystów odwiedzających ośrodek "Łabędź" w Rajgrodzie. Podczas trwania pikniku można było spróbować kiełbaski z grilla  czy posłuchać prezentującego się na scenie zespołu szantowego. Organizatorami pikniku byli Ośrodek Wypoczynkowy "Łabędź" w Rajgrodzie i Stowarzyszenie na rzecz osób niepełnosprawnych "Nadzieja" w Rajgrodzie, które podczas trwania pikniku promowało swoją działalność wystawiając prace podopiecznych na stoisku promocyjnym, na którym można było wspomóc nowo powstałe stowarzyszenie z terenu gminy.