Makramowe inspiracje w Orlikowie

przez | 2026-06-11

9 czerwca 2026 r. w Klubie Seniora w Orlikowie odbyły się warsztaty pn. „Makramowe Drzewo Szczęścia”, zorganizowane przez Lokalną Grupę Działania Biebrzański Dar Natury.

Spotkanie zgromadziło mieszkańców zainteresowanych rękodziełem i kreatywnym spędzaniem czasu. Uczestnicy uczyli się wykonywania podstawowych splotów oraz krok po kroku tworzyli własne dekoracje w formie drzewka szczęścia. Każda praca była wyjątkowa i odzwierciedlała indywidualny pomysł oraz zaangażowanie jej autora.

Warsztaty były nie tylko okazją do zdobycia nowych umiejętności, ale również do rozmów, wymiany doświadczeń i wspólnego spędzenia czasu w miłej atmosferze. Takie inicjatywy pokazują, że rękodzieło może łączyć pokolenia, rozwijać pasje i inspirować do dalszej aktywności.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za obecność i aktywny udział w spotkaniu. Mamy nadzieję, że zdobyte umiejętności będą inspiracją do tworzenia kolejnych pięknych prac.

Warsztaty zostały zrealizowane w ramach Planu komunikacji z lokalną społecznością na 2026 rok Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury, w związku z wdrażaniem Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023–2027.