Festyn- SamoRządowe Przygody z Nauką

wpis w: Aktualności
Print Friendly, PDF & Email

W dniu 19.09.2021 r. na placu Tysiąclecia w Szczuczynie odbył się Festyn pod hasłem Samorządowe Przygody z Nauką. W festynie wzięli udział: Łomżyńskie Forum Samorządowe, Wyższa Szkoła Agrobiznesu w Łomży, Wojska Obrony Terytorialnej w Łomży, Oddział żołnierzy z USA, Spólka Gaz-System, Zespół Szkół w Niećkowie, Zespół Szkół w Szczuczynie, Strażacy z OSP Szczuczyn oraz Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury.
Podczas imprezy plenerowej Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury zorganizowała stoisko promocyjno – informacyjne, gdzie pracownik biura udzielał informacji o działalności LGD, jak również możliwościach pozyskiwania środków finansowych na działania odpowiadające lokalnej społeczności w ramach konkursów z PROW, EFS, EFRR wpisujących się do Lokalnej Strategii Rozwoju.  

Zadanie zostało realizowane w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury od 01.01.2021 r. do 30.06.2023 r.” ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.