Zdobądź grant na dofinansowanie inicjatywy na rzecz ochrony środowiska

wpis w: Aktualności
Print Friendly, PDF & Email

XI edycja Funduszu Naturalnej Energii z rekordowym budżetem na projekty ekologiczne

GAZ-SYSTEM 30 października ogłosił nabór wniosków do XI edycji Funduszu Naturalnej Energii. To konkurs grantowy na dofinansowanie projektów o tematyce ekologicznej. W tym roku łączna kwota dla laureatów konkursu wynosi blisko pół miliona złotych. Wnioski można przesyłać do 17 grudnia 2020 roku, do godz. 23:59, na adres mail: fne@gaz-system.pl.

Konkurs odbywa się pod Patronatem Honorowym Ministerstwa Klimatu i Środowiska oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Partnerem społecznym konkursu jest Fundacja “Za górami, za lasami”.

Na wnioski o granty do 10 tys. zł mogą składać m.in. samorządy, placówki edukacyjne
oraz organizacje pozarządowe z województw: kujawsko-pomorskiego, łódzkiego, małopolskiego, mazowieckiego, podkarpackiego, podlaskiego, śląskiego i zachodniopomorskiego. W każdym z nich czeka 6 grantów, a ponadto spośród wszystkich laureatów wyróżnione zostaną projekty, które otrzymają dodatkowe dofinansowanie na rozwój i zakup pomocy dydaktycznych, za kreatywność oraz innowacyjne rozwiązania w zgłoszonym projekcie.

Zapraszamy na stronę www.gazsystemdlanatury.pl, tu znajdują się dokumenty do pobrania, w tym regulamin konkursu i wniosek o dofinansowanie.
Sekretariat konkursu czynny jest w dni robocze od godz. 9.00 do 16.00:
– telefon 502515662

Organizatorem konkursu Fundusz Naturalnej Energii jest GAZ-SYSTEM S.A.
Partnerem społecznym – Fundacja “Za górami, za lasami”

informacje konkurs
plakat