Piknik Rodzinny 2015

wpis w: Aktualności
Print Friendly, PDF & Email

Piknik Rodzinny 2015
Dnia 31 maja odbył się coroczny Piknik Rodzinny, który tradycyjnie miał miejsce w plenerze na placu przy budynku Świetlicy Wiejskiej w Wojewodzinie.
W programie imprezy znalazły się animacje, zabawy i rywalizacje sportowe, a także dla najmłodszych uczestników czekały zjeżdżalnie dmuchane, trampolina, malowanie twarzy czy skręcanie balonów. Dzieci bawiły się razem z rodzicami, dziadkami oraz bliskimi i przyjaciółmi. Przygotowane atrakcje cieszyły się wielkim zainteresowaniem milusińskich. Rodziny chętnie brały udział w licznych konkurencjach sprawnościowych a ich uczestnictwo premiowane było upominkami i słodyczami.
W trakcie Pikniku Rodzinnego na stoisku Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury odbył się konkurs plastyczny pt. „Flaga Rodziny”. Rodzina, która namalowała swoją flagę, startowała do losowania 5 nagród głównych m.in.: tablet, aparat cyfrowy i ramka cyfrowa. W trakcie imprezy odbyła się również „Loteria”, w której dziecko wrzucając los z imieniem i nazwiskiem miało możliwość wzięcia udziału w losowaniu 15-tu nagród. Główne nagrody to: tablet, zestawy do tenisa czy badmintona, piłki, catach bal a nawet walkie talki.
O oprawę muzyczną zadbał DJ Szymi a animacje dla dzieci i młodzieży przeprowadził Wodzirej Band. LGD Biebrzański Dar Natury zapewniła każdemu dziecku ciepły posiłek w postaci kiełbaski z grilla.
Uczestnicy pikniku mieli możliwość spróbowania m.i. domowych ciast oraz gofrów, napicia się wody a nawet odpoczynku na kocyku. Dzięki wielu atrakcjom, konkursom i zabawom, a także oprawie festynu i przepięknej słonecznej pogodzie udało się wyczarować wspaniałą, niesamowitą atmosferę, która na długo pozostanie w naszych wspomnieniach .