Zapraszamy na “Spotkania dotyczące realizacji LSR połączonych z XI warsztatami rękodzieła”

wpis w: 2023, Aktualności

Serdecznie zapraszamy  na “Spotkania dotyczące realizacji LSR połączonych z XI warsztatami rękodzieła”.
Spotkania są kierowane do mieszkańców z terenu Lokalnej Strategii Rozwoju Biebrzański Dar Natury. W szczególności zapraszamy członków KGW oraz klubów seniora.

W związku z ograniczoną liczbą miejsc o udziale zadecyduje data zgłoszenia (przyjmujemy zgłoszenia telefoniczne oraz e-mail: lgd.biebrza@op.pl).

Decyduje kolejność zgłoszeń !
Uczestnictwo w spotkaniu jest bezpłatne.

Spotkania dotyczące realizacji LSR połączonych z XI warsztatami rękodzieła organizowane w ramach realizacji projektu “Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury od 01.07.2023 r. do 31.12.2023 r.” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020.