Noc Świętojańska w Wąsoszu, 23.06.2021 r.

wpis w: Aktualności
Print Friendly, PDF & Email

W dniu 23 czerwca 2021 roku przy rzece Ostaś w Wąsoszu odbyła się impreza plenerowa pt.: “Noc Świętojańska”. Współorganizatorem imprezy była Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury, która zorganizowała stoisko promocyjno – informacyjne z folderami i gadżetami LGD.
Podczas imprezy plenerowej dzieci mogły korzystać z zabawek pneumatycznych- dmuchańców. W trakcie imprezy dzieci korzystały również ze stoiska z pleceniem warkoczyków, robieniem tatuaży, malowania twarzy a także wytwarzaniem baniek mydlanych. Przeprowadzone zostały animacje dla dzieci w postaci gier: tanecznych, konstruktorskich.

W trakcie Nocy świętojańskiej odbyły się warsztaty: bębniarskie, śpiewu i tańców tradycyjnych. Na zakończenie imprezy przed występem Orkiestry Dętej OSP w Wąsoszu oraz zespołu Batareja każdy uczestnik imprezy mógł upiec kiełbaskę z ogniska.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach projektu „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury od 01.01.2021 r. do 30.06.2023r”

współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020.