Zaproszenie na konferencję

Print Friendly, PDF & Email

Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury serdecznie zaprasza mieszkańców Lokalnej Grupy Działania Biebrzański Dar Natury na Konferencję podsumowującą projekt „Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ”, która odbędzie się w dniu 28.09.2023 r. (czwartek) w Agroturystyce Przechody 2 ,19-200 Grajewo.

Podczas konferencji przedstawimy efekty:
– zrealizowanych zadań w ramach projektu “Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ”;
– wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju (to co udało się osiągnąć nam i przede wszystkim naszym Beneficjentom przy współfinansowaniu ze środków UE).
W trakcie Konferencji podsumowującej projekt „Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ”, dr hab. inż. Maciej Zajkowski z Politechniki Białostockiej przeprowadzi panel dotyczący Innowacyjnych odnawialnych źródeł energii.

Konferencja organizowana jest w ramach realizacji projektu współpracy pn. „Z TRADYCJĄ W NOWOCZESNOŚĆ” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej  w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Na zgłoszenia czekamy do dnia 25 września 2023 r
. drogą mailową: lgd.biebrza@op.pl, tel. 86 273 80 44 lub osobiście w naszym biurze LGD BDN (Wojewodzin 2, 19-200 Grajewo).

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc o zakwalifikowaniu się na udział w Konferencji decyduje kolejność zgłoszeń. 
Uczestnictwo w Konferencji jest bezpłatne.
Liczymy na Państwa obecność !!!

Do pobrania: Zaproszenie program