Promocja projektu współpracy na targach w Wilnie

W dniach 24 – 26 stycznia br. w Litewskim Centrum Wystawowo-Kongresowe LITEXPO w Wilnie Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury wraz z partnerami Fundacją Biebrzańską, Lokalną Grupą Działania Kalvaria i Partnerskim Stowarzyszeniem Rozwoju Wsi na Dzukiji, uczestniczyła w trzydniowych targach turystyki, rekreacji i sportu ADVENTUR 2014. Targi były istotnym wydarzeniem dla promocji międzynarodowego projektu współpracy pn:” Przyjedź, Poznaj, Pokochaj…” – Transgraniczny projekt rozwoju turystycznego a także doskonałą okazją do promocji projektu Lokalne Centra Obsługi Inwestora- Eastern European Gateway – Region Podlasie. Stoisko z broszurami, ulotkami, gadżetami i produktami regionalnymi z terenu „Polski Wschodniej” cieszyło się szerokim zainteresowaniem a także było świetnym miejscem do wymiany poglądów i doświadczeń producentów z Polski i Litwy.