Zaproszenie na spotkanie informacyjne

wpis w: Aktualności
Print Friendly, PDF & Email

Lokalna Grupa Działania Biebrzański Dar Natury serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne, które odbędzie się 06.10.2017 r. w sali konferencyjnej Urzędu Gminy Grajewo, ul. Komunalna 6, 19 – 200 Grajewo, o godz. 10.00, dotyczące trwającego naboru nr 15/2017 Infrastruktura społeczna w szczególności omówienia Warunków udzielenia wsparcia w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2014 – 2020, Działanie 8.6 Inwestycje na rzecz rozwoju lokalnego , typ nr 8 Projekty z zakresu infrastruktury społecznej.

Spotkanie poprowadzi zastępca dyrektora Departamentu Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Podlaskiego w Białymstoku p. Beata Wiśniewska.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniu prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i odesłanie do 03.10.2017 r. do godz. 13.00 na adres: lgd.biebrza@op.pl (oryginał prosimy o dostarczenie w dniu spotkania).

W przypadku zgłoszeń dokonanych przez osoby z niepełnosprawnością prosimy o podanie zakresu koniecznych udogodnień, które moglibyśmy zapewnić.

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku braku miejsc, rekrutacja może zostać zakończona wcześniej.

Formularz zgłoszeniowy